Loading...

Partneři

Cestovní kancelář LIVINGSTONE působí na českém trhu úspěšně již od roku 1995. Hlavní činností je příprava zájezdů do exotických zemí, organizuje zajímavé akce na všechny kontinenty světa vyjma Evropy. Výsledkem jejich cest do Asie a Afriky jsou unikátní výstavy Tajemná Indonésie - Svět, o kterém jste si mysleli, že již neexistuje, Šangri-la – Hledání ztraceného ráje, Afrika – Legendy i mystéria, které také pořádá.

Pferdesafari - zavedená cestovní kancelář s tradicí od roku 2007, která nabízí mix dobrodružství v koňském sedle, objevování přírody a aktivního odpočinku. Jezdecké zájezdy a safari pořádá na pěti kontinentech, spolupracuje se spolehlivými partnery a klientům zajišťuje veškerý servis počínaje výběrem zájezdu. Dbá na vysoký standard poskytovaných služeb, zkušenost průvodců a perfektní úroveň koní i jezdeckého vybavení. Prioritou je individuální přístup, který umožňuje zajistit pro každého klienta dovolenou podle jeho představ, možností a jezdeckých zkušeností. 

  Biotechnologická společnost Protean s.r.o. se zabývá výzkumem, vývojem a výrobou moderních diagnostických prostředků na základě analýzy DNA a genového inženýrství. Nabízí produkci biologicky aktivních proteinů a imunoreaktivních antigenů pro moderní serologická diagnostika. Provádí stanovení infekčnosti klíšťat a mikrobiologický profil parodontálních patogenů. Je provozovatelem portálu www.kliste.cz, který podává kompletní informace o problematice klíšťat a nemocí jimi přenášených.
  Cestovní kancelář S.E.N. patří mezi dvě nejznámější a nejdéle působící pražské cestovní kanceláře, zaměřující se na poznávací dovolené. CK S.E.N. již 20 let svým klientům nabízí širokou škálu termínů během celého roku, jedinečné originální trasy a destinace, poznávací zájezdy na všech šesti kontinentech. Pokud hledáte intenzivní poznávací program, expedici nebo cykloturistiku po osvědčených trasách, neváhejte navštívit webové stránky www.cksen.cz pro více informací.